Rulmanı çakmayın

Rulman kullanılan her işletmenin elinde bulundurması gerekli zaman ve para kazandıran bir cihazdır.

Modern çağın gerekliliği olan işletmelerde kullanılması kaçınılmaz olan cihazlar vardır. Bu cihazları kullanan firmalar zaman, işçilik ve paradan tasarruf ederek daha verimli çalışmaktadırlar. Günümüz çalışma şekilleri artık bilek gücüne değil makinaların otomasyonuna bağlı olarak yapılmaktadır. Eski yöntemlerle hala çalışmaya direnen firmalar ise zaman içersinde eriyip gitmektedirler.


Anasayfa | Hakkımızda | Servis | Ürünlerimiz | İndir | Rulman Hakkında | İletişim
 

ÜRÜNLERİMİZ

TMH - B

Aç-kapa anahtarı ile çalışan, açığa çıkan ısıyı harici el termometresi (opsiyonel) ile ölçerek kullanılan indüksiyon cihazıdır.

 pdf Teknik döküman


TMH - B.1

Hızlı-yavaş anahtarı ile çalışan, açığa çıkan ısıyı harici el termometresi (opsiyonel) ile ölçerek kullanılan indüksiyon cihazıdır.

 pdf Teknik döküman


TMH - 01

Start-stop buton potansiyometre ile tercih edilerek seçilen süreye bağlı olarak, harmonik zaman devresi kontrolünde, açığa çıkan ısıyı harici el termometresi (opsiyonel) ile ölçerek kullanılan indüksiyon cihazıdır.

 pdf Teknik döküman


TMH - 01.1

Start-stop buton ile çalışan, potansiyometre ile tercih edilen süreye bağlı olarak, harmonik zaman devresi kontrolünde, hızlı yavaş seçenekli olarak açığa çıkan ısıyı harici el termometresi (opsiyonel) ile ölçerek kullanılan indüksiyon cihazıdır.

 pdf Teknik döküman


TMH - 01.2

Start-stop buton ile çalışan, zaman sayıcı ile tercih edilen süreye bağlı olarak lineer zaman devresi kontrollü indüksiyon cihazıdır.

 pdf Teknik döküman


TMH - 01.3

Start-stop buton ile çalışan, zaman sayıcı ile tercih edilen sreye bağlı olarak, lineer zaman devresi kontrolünde, hızlı yavaş seçenekli olarak açığa çıkan ısıyı harici el termometresi (opsiyonel) ile ölçerek kullanılan indüksiyon cihazıdır.

 pdf Teknik döküman


TMH - 01.4

Start-stop butonu ile çalışan, dahili dijital termometre ile tercih edilen ısı değerini ölçerek stop eden indüksiyon cihazıdır.

 pdf Teknik döküman


TMH - 02

Start-stop butonu ile çalışan, hızlı yavaş seçenekli olarak açığa çıkan ısıyı dahili dijital termometre ile tercih edilen değerine kadar kontrol ederek stop eden indüksiyon cihazıdır.

 pdf Teknik döküman          pdf Kullanma kılavuzu     

Designed by Murat Dağ © 2009